...
Jakub Kobyliński, autor e-booków

Trener personalny online – czyli kim jestem?

Jestem sportowcem i trenerem personalnym. Ruch fizyczny i zdrowy tryb życia towarzyszy mi od dziecka, kiedy to grałem w piłkę nożną. Mam 10-letnie doświadczenie związane z tym sportem – odbyłem szereg szkoleń i grałem w najlepszych polskich klubach piłkarskich. 

Od ponad 5 lat nieustannie poszerzam swoją wiedzę z zakresu treningu i dietetyki. Zdobywam nowe doświadczenia, którymi chcę się podzielić z innymi. Znajdziesz u mnie dużą dawkę wiedzy, którą przedstawiam w przystępny sposób.

Chcesz poprawić wygląd swojej sylwetki? Wyrobić trwałe nawyki ćwiczeniowe? A może po prostu zadbać o zdrowie? Ćwicz ze mną i popraw jakość swojego życia.

Dobry trener personalny = ciągły rozwój

Od zawsze chciałem promować zdrowy tryb życia. Już w wieku dziecięcym byłem bardzo aktywny, a sport stał na porządku dziennym. Mimo to nabawiłem się wielu kontuzji i przez długi czas borykałem się z bólem.

To wszystko sprawiło, że w chwili obecnej, oprócz bycia trenerem personalnym, studiuję fizjoterapię. Cały czas chcę podnosić swoje kompetencje i rozwijać się. Interesuje mnie nie tylko budowa dobrze wyglądającej sylwetki, ale przede wszystkim zdrowej i pozbawionej bólu.

Ciągły rozwój w pracy trenera personalnego jest bardzo istotny

Trener online i podejście do fit świata

Aby osiągnąć wyznaczony cel, należy być wytrwałym. Trzeba liczyć się także z wieloma wyrzeczeniami – nie kwestionuj ich, tylko je zaakceptuj. Uważam, że do treningu należy podejść racjonalnie, gdyż łatwo popaść w skrajności fit świata.

Jako trener personalny nie wierzę w cudowne diety sokowe. Nie wierzę w skrajne systemy żywnościowe. Nie wierzę też w skuteczne działanie wykańczających organizm treningów o wysokiej intensywności.

Wierzę za to w optymalnie dostosowane do osoby ćwiczenia, do których podejdziemy z głową.

Musisz zrozumieć, że tylko stopniowe wdrażanie odpowiednich nawyków i rozsądne podejście do diety niesie za sobą długoterminowe efekty.

Jak pomaga trener personalny?

Moja misja polega na pomaganiu innym w osiąganiu ich celów zdrowotnych i sylwetkowych. Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem na moim blogu o tematyce sportowej, na który serdecznie Cię zapraszam.

Jestem autorem kilku e-booków, które zostały stworzone, aby pomóc Ci w Twojej podróży do zdrowia i dobrej formy. Moje książki to:

"AKCELERATOR ANABOLICZNY" oraz "MODELOWANIE KOBIECEJ SYLWETKI" - idealne dla tych, którzy dopiero zaczynają oraz mają pewne doświadczenie i chcą podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom ćwicząc w domu.

"PROTOKÓŁ RÓŻNICOWANIA KALORII" - przewodnik po zdrowym odżywianiu, który pomoże Ci zrozumieć, jak dieta wpływa na Twoją formę i ogólne samopoczucie.

Stworzyłem również atlas ćwiczeń, który nauczy Cię, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia, aby maksymalizować ich efekty i minimalizować ryzyko urazów.

Jako niezależny trener, prowadzę zarówno treningi indywidualne na sali treningowej, jak i treningi online, dzięki czemu mogę śledzić postępy moich podopiecznych, niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Zapraszam Cię do odwiedzenia mojego sklepu, gdzie znajdziesz więcej informacji o moich e-bookach i innych produktach.

Kliknij, aby przejść do sklepu
~5100

DNI JAKO SPORTOWIEC

5

LATA JAKO TRENER

100%

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Moje kursy i szkolenia

  • Jakub-Kobylinski-Trener Personalny
  • Jakub Kobylinski-Trener Personalny-Zaświadczenie
  • Jakub Kobylinski-Trener Personalny-Fundamenty-Treningu-Silowego
  • Jakub Kobylinski-Trener Personalny-Biznes Trenera Personalnego
  • Jakub Kobylinski-Trener Personalny-Dieta-od-Podstaw
Copyright © 2021 – 2024 Jakub Kobyliński. All Rights Reserved.
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.