...

Poczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne!

Poniżej znajdziesz jednorazową propozycję przygotowaną tylko dla nowych klientów!


Notice: Trying to get property 'post_content' of non-object in /home/klient.dhosting.pl/jakubkob99/nowa.jakubkobylinski.pl/public_html/wp-content/plugins/presto-player/inc/Services/ReusableVideos.php on line 73

Gratuluję decyzji o zakupie e-booka 'AKCELERATOR ANABOLICZNY'. Jest to bardzo dobra decyzja! Jestem pewny, że po zastosowaniu wiedzy i programów treningowych osiągniesz swój cel. Ale zanim jednak przejdziesz dalej i dokończysz zamówienie, mam dla Ciebie coś specjalnego.

Chcę Ci pomóc osiągnąć jeszcze większy sukces i dlatego postanowiłem dać Ci możliwość nauki prawidłowego odżywiania, abyś świadomie wkładał do talerza produkty, które pomogą Ci osiągnąć zamierzone rezultaty.

Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, jak wielkim problemem w Polsce jest brak wiedzy na temat odżywiania.

Statystyki pokazują, że 62% mężczyzn i 46% kobiet ma nadwagę, a co piąty Polak jest otyły.

Ale nie zapomnijmy o drugim końcu, choć ciężko o dane, które jasno mówią, jak wielkim problemem jest niedowaga, to nie warto jej pomijać.

Ludzie nie wiedzą jak się odżywiać!

A przecież to właśnie odżywianie jest jednym z fundamentalnych czynników wpływających na zdrowie i wygląd sylwetki.

Bo właśnie to, co jesz, sprawia, że przybierasz na wadze lub z niej tracisz.

Więc odpowiednia dieta ma ogromne znaczenie w dążeniu do idealnej formy fizycznej. Ale myślę, że doskonale o tym wiesz.

Uzyskaj znaczącą przewagę!

Ogarnięcie odżywiania znacząco przyczyni się do osiągnięcia Twoich celów. To nie tylko kwestia wyglądu, ale przede wszystkim zdrowia i samopoczucia. 

Właściwe odżywianie to nie tylko dieta. To, co jesz, wpływa na Twoją energię, koncentrację, a nawet nastrój.

A ja chcę Ci pomóc najbardziej jak to tylko możliwe.

Więc mam dla Ciebie specjalną ofertę, którą na takich warunkach, możesz zdobyć tylko tu i teraz!

"DIETA BEZ KOMPROMISÓW"

Co znajdziesz w e-booku:

Spis treści e-booka 'DIETA BEZ KOMPROMISÓW' - przewodnik po zdrowym odżywianiu i osiąganiu celów sylwetkowych.

Czego nauczysz się z tego poradnika?

Nauczysz się dostosowywać dietę do swoich potrzeb i korzystać z aż 11 gotowych wersji kalorycznych diety! Bez względu na to, czy Twoim celem jest utrata wagi, budowa masy mięśniowej czy utrzymanie obecnej wagi, w e-booku znajdziesz idealnie dopasowany jadłospis.

Zrozumiesz, że już nigdy nie musisz wydawać dodatkowych pieniędzy na aktualizację diety - po prostu wybierzesz kolejną z książki. Bo przecież otrzymujesz dietę o kalorycznościach: 1500kcal, 1700kcal, 1900kcal, 2100kcal, 2300kcal, 2500kcal, 2700kcal, 2900kcal, 3100kcal, 3300kcal, 3500kcal.

Dopasujesz dietę idealnie do swoich potrzeb. Krok po kroku dowiesz się, kiedy i jak dostosować podaż kalorii, aby osiągnąć swoje cele.

Pokaże Ci 6 błędów, które popełnia aż 60% Polaków! Tak aż tyle! Nauczysz się unikać tych błędów dietetycznych, dzięki czemu osiągniesz swoje cele szybciej i efektywniej niż kiedykolwiek wcześniej!

Pokaże Ci jak jasno zdefiniować swoje cele i przygotować plan działania. Przez co Twoje działania będą precyzyjne, a każdy krok na drodze do osiągnięcia wymarzonej sylwetki będzie starannie zaplanowany.

Opanujesz kluczowe techniki, które nie tylko zwiększą Twoje postępy, ale także przyspieszą Twoją podróż do osiągnięcia celu. Przez co osiągnięcie go  stanie się nie tylko możliwe, ale także efektywne i satysfakcjonujące.

Odkryjesz skuteczne strategie monitorowania postępów, które nie tylko pozwolą Ci śledzić swoje osiągnięcia, ale także podtrzymają Twoją motywację na najwyższym poziomie. Nigdy więcej nie będziesz się zastanawiać, czy idziesz w dobrym kierunku.

Nauczysz się, jak efektywnie planować posiłki, aby zaoszczędzić czas i energię. Czy nie jesteś zmęczony ciągłym zastanawianiem się, co zjeść? Zyskasz więcej czasu dla siebie i swojej rodziny, jednocześnie ciesząc się zdrowymi i smacznymi posiłkami.

Dowiesz się, czy suplementacja jest Ci potrzebna, dzięki czemu nie będziesz niepotrzebnie wydawać pieniędzy na produkty, których nie potrzebujesz.

Nauczysz się cieszyć zdrowym i zrównoważonym stylem życia, bez potrzeby rezygnacji z ulubionych potraw. Zrozumiesz, że racjonalne podejście do diety, unikając skrajności fit świata, to klucz do sukcesu.

BONUSY, które możesz zgarnąć!

1. BONUS:
Poradnik wraz z tabelą kaloryczną produktów

(wartość 57 zł)

Zyskasz nie tylko możliwość dowolnej zmiany produktów w diecie na te, które Ci bardziej odpowiadają, ale także nauczysz się, jak to efektywnie zrobić. Twoja dieta stanie się, dostosowana do Twoich potrzeb, a nie odwrotnie - Ty do diety! Ponadto zdobytą wiedzę możesz wykorzystać do tworzenia własnych, zrównoważonych posiłków, które będą nie tylko smaczne, ale także zdrowe.

2. BONUS:
11 x ściągawka

(wartość 34 zł)

Komfort w kuchni jest niezwykle istotny - przyspieszenie niektórych procesów może zaowocować dodatkowymi, cennymi chwilami, które możemy przeznaczyć na przyjemności. Dlatego przygotowałem dla Ciebie praktyczną ściągawkę do każdej diety. To kompleksowy, tygodniowy plan żywieniowy, który zmieści się na jednej stronie A4 i który możesz wygodnie zawiesić na lodówce. Dzięki temu zaoszczędzisz mnóstwo czasu i zyskasz na wygodzie!

3. BONUS:
Narzędzia dietetyczne

(wartość 11 zł)

Czy jesteś w stanie dostrzec subtelne zmiany, które zachodzą w Twoim ciele pod wpływem diety? To wyzwanie, prawda? Bez odpowiednich narzędzi, postępy mogą być trudne do zauważenia. Dlatego przygotowałem dla Ciebie narzędzia z krótkim poradnikiem jak monitorować postępy dietetyczne, które pozwolą Ci śledzić swoje osiągnięcia.

Łączna wartość samych bonusów:

102 zł!

A Ty możesz je zgarnąć ZA DARMO! Korzystając z tej oferty!

W skrócie - chcę Ci dać szansę, aby osiągnąć Twój cel najlepiej jak to tylko możliwe!

Cenię ludzi pełnych determinacji, pragnących rozwoju i dbających o swoje zdrowie. Dlatego...

MAM DLA CIEBIE NIEZWYKŁĄ OFERTĘ

Skoro dołączasz do społeczności ludzi ćwiczących wybierając mój e-book "AKCELERATOR ANABOLICZNY" to chciałbym dać Ci możliwość skorzystania z wiedzy z e-booka "DIETA BEZ KOMPROMISÓW", który pomoże Ci dalej rozwijać swoją sylwetkę i zdrowie, dbając o to, co spożywasz...

wszystko to za jedynie 159 zł.

Taka okazja już się nie powtórzy!

Jak wspomniałem w wideo, ta oferta jest jednorazowa. Jeśli opuścisz tę stronę, oferta nie będzie już dostępna i nigdy więcej się nie powtórzy! Więc jeśli chcesz znacząco wpłynąć na swój wygląd i zdrowie, to jest najlepszy moment.

Pamiętaj, nic nie ryzykujesz!

Niezmiennie jeśli zainwestujesz w obydwa e-booki "AKCELERATOR ANABOLICZNY + DIETA BEZ KOMPROMISÓW ", to dostajesz 30 - DNIOWĄ Gwarancję Satysfakcji.

To bardzo proste piszesz do mnie maila, a ja zwracam Ci całą inwestycję bez zadawania pytań i zbędnych formalności!

 

Jesteś o krok od przekształcenia swojej sylwetki i zdrowia na lepsze! Prawdziwe pytanie nie brzmi "czy powinieneś skorzystać z tej oferty?", ale "CO SIĘ STANIE, JEŚLI TEGO NIE ZROBISZ?!" Czy naprawdę chcesz ryzykować utratę tych cennych informacji i nadal dążyć do sukcesu bez pełnego arsenału narzędzi?

Chciałbym podkreślić - nie mogę się doczekać, aby usłyszeć o Twoich doświadczeniach i przede wszystkim o wynikach, które udało Ci się osiągnąć dzięki wiedzy zawartej w moich e-bookach.

Czekam na Ciebie! Zacznij swoją transformację już dziś!

Okładka e-booka 'DIETA BEZ KOMPROMISÓW' z zestawu '

Tylko teraz oba e-booki wraz z bonusami możesz zgarnąć za:

159 zł

TAK! chcę osiągnąć swoje cele!
Zadbać o zdrowię, odżywianie i formę fizyczną i inwestuję 159 zł!
Nie, dziękuję. Rezygnuję z jednorazowej propozycji.
Chcę tylko e-book "AKCELERATOR ANABOLICZNY" za 47 zł!
Copyright © 2021 – 2024 Jakub Kobyliński. All Rights Reserved.

Loading . . .

Please wait while processing your order

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.