...

Poczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne!

Poniżej znajdziesz jednorazową propozycję przygotowaną tylko dla nowych klientów!

Oferta ograniczona czasowo!

Gratulacje!

Jeśli to czytasz to znaczy, że podjęłeś najlepszą decyzję, inwestując w “PROTOKÓŁ RÓŻNICOWANIA KALORII” i już za chwilę schudniesz i stracić ten uparty tłuszcz i będziesz wyglądał świetnie na plaży czy w sypialni. Twoja partnerka będzie nieźle podekscytowana.

Ale zanim jednak opuścisz tę stronę, mam dla Ciebie coś, co na takich warunkach trzymam tylko dla moich nowych klientów.

Coś, co pozwoli Ci przyśpieszyć efekty i osiągnąć kolejny level.

Mój podstawowy program sprawi, że schudniesz.

Jednak w kulturystyce istnieje takie coś jak "rekompozycja". Czyli spalanie tłuszczu z jednoczesnym budowaniem mięśni.

Do tej pory uważano, że tylko zawodowcy na sterydach potrafią dokonać rekompozycji. Jednak najnowsze badania mówią coś innego.

KAŻDY, a w szczególności początkujący mogą spalić tłuszcz i zbudować dużą klatę, łapy i odsłonić sześciopak.

Musisz tylko wiedzieć, na czym polega proces anaboliczny i jak możesz go wykorzystać w budowaniu mięśni nawet wtedy gdy tracisz na wadze, a w tym pomoże Ci mój program “AKCELERATOR ANABOLICZNY”

Dzięki temu, że zamawiasz “PROTOKÓŁ RÓŻNICOWANIA KALORII” dostajesz ponad 70% zniżkę!

Ten program będzie wymagał trochę ćwiczeń z twojej strony, ale wystarczą tylko 3-4 godziny tygodniowo, aby znaleźć się w 5% najlepiej wyglądających mężczyzn na świecie!

Pozwól, że króciutko wyjaśnię Ci, czym jest "PROCES ANABOLICZNY" i jak może Ci pomóc.

Jest to proces, który koncentruje się na budowaniu komórek mięśniowych, co sprawia, że nasze mięśnie stają się większe i silniejsze nawet w momencie redukcji tkanki tłuszczowej.

Cały program podzielony jest na poziomy trudności więc poradzisz sobie nawet jeśli myślisz, że się do tego nie nadajesz!

Otrzymasz moje prywatne wideo instruktaże do każdego ćwiczenia, w których krok po kroku wyjaśniam i pokazuję co i jak należy zrobić!

A wszystko to bez potrzeby chodzenia na zaludnioną siłownię, bo program jest stworzony dla osób ćwiczących w domu.

Ale to nie wszystko…

"AKCELERATOR ANABOLICZNY"

Co znajdziesz w środku?

Co otrzymasz i czego się nauczysz?

11 gotowych planów treningowych podzielonych na poziomy trudności, od początkującego do zaawansowanego. Dzięki nim skoncentrujesz się na treningu, nie zaprzątając sobie głowy mniej istotnymi sprawami. Skupisz się na treningu, a nie na planowaniu, dzięki treningom dopasowanym do Twojego poziomu zaawansowania.

Dostaniesz wideo instruktażowe z opisem. Dzięki nim nauczysz się prawidłowo wykonywać ćwiczenia. To nie tylko zminimalizuje ryzyko kontuzji, ale także sprawi, że Twoje treningi staną się bardziej efektywne. Bez tych informacji mogłoby Ci grozić marnowanie dziesiątek godzin na bezcelowe działania!

Pokaże Ci, jaki trening jest najlepszy na redukcję tkanki tłuszczowej, nie tylko zbudujesz mięśnie, ale także pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

Pokaże Ci 10 najczęstszych błędów popełnianych przez ludzi próbujących ćwiczyć samodzielnie w domu, znając je będziesz wiedzieć, jak ich uniknąć, dzięki czemu oszczędzisz czas i pieniądze, a Twoje postępy będą szybsze!

Dostaniesz instruktaż krok po kroku, jak wdrożyć trening do swojego życia, co pozwoli Ci łatwo zacząć i utrzymać regularność.

Pokaże Ci, że wszystko, czego potrzebujesz do osiągnięcia wymarzonej formy, znajduje się w Twoim domu. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze na dojazdy i opłaty za siłownię.

Poznasz niezbędne techniki, które pomogą Ci zmaksymalizować swoje postępy i osiągnąć cele!

Dowiesz się, jak wybrać odpowiedni plan treningowy dla siebie, co pozwoli Ci trenować efektywnie i z przyjemnością!

Odkryjesz sposoby na lepsze samopoczucie i regenerację, które pozwolą Ci zadbać nie tylko o swoje ciało i głowę!

Nauczysz się podejścia do aktywności fizycznej, które jest zrównoważone i zdrowe, dzięki czemu unikniesz pułapek i skrajności fit świata!

Pokaże Ci jak zdobytą wiedzę przekuć na konkretne działania! Dzięki zestawowi zadań, które otrzymasz, ten proces stanie się prostszy.

Dowiesz się jak efektywnie monitorować swoje postępy w treningu. Dzięki temu Twoje osiągnięcia staną się bardziej widoczne, co zdecydowanie wpłynie na Twoją motywację! W tym pomoże Ci mój autorski system śledzenia postępów treningowych.

Będziesz o krok przed innymi dzięki jasno sprecyzowanym celom i planie działania, co zwiększy Twoją motywację i determinację!

Dodatkowe BONUSY!

BONUS: 1/5

(wartość 297 zł)

Atlas ćwiczeń to kompleksowy przewodnik po ćwiczeniach z ponad 120 filmami instruktażowymi, który pozwoli Ci precyzyjnie trenować wybrane grupy mięśniowe bez domysłów, oferując szczegółowe wskazówki do ćwiczeń domowych.

Bonus: 2/5

(wartość 97 zł)

Poradnik ten wyjaśnia strukturę otrzymywanych planów treningowych, umożliwiając Ci personalizację treningu poprzez dostosowanie ćwiczeń do własnych potrzeb i preferencji, co zwiększa skuteczność i komfort ćwiczeń.

Bonus: 3/5

(wartość 57 zł)

Plan ćwiczeń na rozciąganie z dokładnymi instrukcjami wideo, który nie tylko poprawi Twoją elastyczność, ale również ochroni Cię przed urazami, podkreślając znaczenie elastyczności mięśni dla zdrowia.

BONUS: 4/5

(wartość 57 zł)

Zestaw ćwiczeń na rolowanie mięśni z instrukcjami wideo, złagodzi Twój ból mięśniowy i przyspieszy regenerację po wysiłku, pełniąc funkcję Twojego osobistego terapeuty do dbania o mięśnie po każdym treningu.

Bonus: 5/5

(wartość 29 zł)

Narzędzia do śledzenia postępów treningowych, które ułatwią Ci zauważenie efektów swojej pracy, pomagając przekształcić subtelne codzienne zmiany w Twoim ciele w konkretne, mierzalne wyniki.

Ile to wszystko jest warte?

Mój autorski “ATLAS ĆWICZEŃ” na mojej stronie możesz otrzymać za 297 zł!

Program “AKCELERATOR ANABOLICZNY” BEZ BONUSÓW sprzedaje na mojej stronie za 227 zł!

Problem jest taki, że pozostałych BONUSÓW nie sprzedaje nigdzie indziej! Możesz je nabyć tylko na tej stronie!


Podsumowując cały pakiet program “AKCELERATOR ANABOLICZNY” + BONUSY jest warty
764 zł!

Ale chcę, żebyś go miał! Bo wiem, że zmieni Twoje życie!

Dlatego nie musisz inwestować 764 zł!

Możesz go nabyć za dodatkowe 149 zł!

Pamiętaj, nic nie ryzykujesz!

Niezmiennie jeśli zainwestujesz w "AKCELERATOR ANABOLICZNY", to dostajesz 90 - DNIOWĄ GWARANCJĘ WYNIKÓW.

To bardzo proste piszesz do mnie maila, a ja zwracam Ci całą inwestycję bez zadawania pytań i zbędnych formalności!

Jaki jest haczyk?

Ta oferta jest jednorazowa, tylko dla nowych klientów. Jeśli zegar dojdzie do zera, oferta nie będzie już dostępna i nigdy więcej się nie powtórzy! Więc jeśli chcesz znacząco przyśpieszyć wyniki i zbudować wymarzoną sylwetkę, to TERAZ jest najlepszy moment.

Czekam na Ciebie! Zacznij swoją transformację już dziś!

Podsumowując otrzymasz:

"AKCELERATOR ANABOLICZNY"
wartość 227 zł

5 x BONUS
wartość 537 zł

90-dniową gwarancję!

Cały pakiet jest warty 764 zł, ale nie na tej stronie!

Tylko teraz cały pakiet za:

149 zł

Oferta ograniczona czasowo!
TAK! Chcę osiągnąć swoje cele szybciej! Schudnąć, zadbać o zdrowie i uzyskać rekompozycję, inwestuję 149 zł!
(wartość 764 zł)
Nie, dziękuję. Nie chcę mieć umięśnionej i eststycznej sylwetki! Rezygnuje z jednorazowej propozycji i wiem, że już jej nie zobaczę.
Copyright © 2021 – 2024 Jakub Kobyliński. All Rights Reserved.

Loading . . .

Please wait while processing your order

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.